sobota, 7 marca 2015

Wyzywam Cię na pojedynek... #5

Wygranie pojedynku o Układ nerwowy daje mi możliwość wybrania następnego tytułu i "przeciwniczek". Niniejszym ponownie rzucam rękawicę ;)Tło baneru pochodzi z tej strony.


V pojedynek: 
Wyzwane: MagdalenardoSil i Ejotek
Tytuł: "Natalii 5" Olga Rudnicka
start - 8 9 marca 2015Wyzywam Cię na pojedynek... to nowa zabawa wymyślona przez Magdalenardo. Polega na wyzwaniu wybranego (dowolnego) blogera do przeczytania jakiejś konkretnej książki, którą my także mamy nieczytaną na półce, ale... możemy osobę wyzwaną wyprzedzić i sami pierwsi przeczytamy tę książkę. Potwierdzeniem wypełnienia zadania jest publikacja recenzji danej książki na swoim blogu i zgłoszenie tego faktu osobie, która nas wyzywa. Szczegółowy regulamin, lista uczestników i tytułów zgłoszonych do ewentualnego "pojedynkowania się" na blogu pomysłodawczyni - TUTAJ. Głównym celem jest mobilizacja do przeczytania kurzących się na półkach książek, na które kiedyś mieliśmy wielką ochotę, a teraz nie mogą się doczekać swojej kolejki oraz po prostu dobra zabawa :)
11 komentarzy:

 1. się pewnie nie wyrobię przed wami dziewczyny, bo mam teraz dwie terminowe książki na rpzyszły tydzień, ale może akurat się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Natalie są super. :)
  W sumie, to mogłyby wylądować na ekranie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znaczy start dopiero w niedzielę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wieczorem, ok?

   Usuń
  2. Magda prosi o zwłokę do poniedziałku, bo ma Natalie w pracy. Czyli 9 marca.

   Usuń
  3. dobra, mnie poniedziałek też bardziej pasuje, jak wrócę z pracy to postaram się zacząć czytać :)

   Usuń
 4. Ok, to podejmuję rękawicę! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja czytam, tzn. zaczęłam wczoraj i ... zasnęłam, ale napisałam już sobie na kartce, która jest która (Natalia) i teraz pójdzie łatwo :)
  Dzisiaj wieczorem jeszcze idę na urodziny, ale i tak zamierzam choć trochę poczytać, a w sobotę każdą wolną chwilę poświęcę książce :)

  P.S. Książkę dokończę nawet jeśli przegram :)

  OdpowiedzUsuń